irancotton
31 شهریور 1401 - 08:07

استاندار کرمان: هیچ کس با ایجاد ناامنی در جامعه مماشات نمی‌کند

استاندار کرمان با بیان اینکه امنیت و آرامش مردم خط قرمز نظام است، گفت: هیچ کس با ایجاد ناامنی در جامعه مماشات نخواهد کرد.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم ازکرمان،محمدمهدی فداکار صبح امروز در آیین رژه هفته دفاع مقدس در کرمان با بیان اینکه گرامیداشت هفته دفاع مقدس یک ضرورت برای کشور است، اظهار داشت: مرور دوران قبل از دفاع مقدس نیز لازم است چرا که ایران آن زمان منافع زیادی برای استکبار داشت و با پیروزی انقلاب اسلامی، دشمن پایگاه خود را از دست داده بود.

خبرگزاری تسنیمکرمانکرمانوی با اشاره به اینکه دشمن بعد از پیروزی انقلاب، شروع به توطئه‌سازی علیه انقلاب کرد و گروه‌های مختلفی را در این راستا به‌کار گرفت، خاطرنشان کرد: صدام یک عامل برای حمله نظامی به ایران بود.

استاندار کرمان با بیان اینکه در آن زمان، کشور هنوز آمادگی لازم را برای پاسخ به حمله دشمن را نداشت و تنها بود، گفت: ما در دوران جنگ، دست به زانوی خود گرفتیم و بلند شدیم.

وی با اشاره به اینکه دشمن تمام توان و پشتیبانی مالی دنیا را داشت و با این شرایط با ما می‌جنگید، افزود: با پایان جنگ، دشمن فهمید نمی‌تواند با این ملت دربیفتد و مردم ایران با بسیج همگانی در اقشار مختلف به فرمان امام راحل پای کار آمدند.

فداکار با بیان اینکه آنچه امروز داریم محصول خون شهدای ما است، ادامه داد: امنیت و آرامش مردم خط قرمز نظام است و هیچکس با ایجاد ناامنی در جامعه مماشات نخواهد کرد.

نیروهای مسلح بیش از هر زمانی در آمادگی کامل هستند

نیروهای مسلح بیش از هر زمانی در آمادگی کامل هستندآیین تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس کرمان در جوار مرقد شهید سلیمانی+ تصاویر

آیین تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس کرمان در جوار مرقد شهید سلیمانی+ تصاویراستاندار کرمان: ماهیت دشمن را باید برای نسل جوان تبیین کرد

استاندار کرمان: ماهیت دشمن را باید برای نسل جوان تبیین کردوی با اشاره به اینکه آنچه در جنگ ما را موفق کرد اطاعت محض از رهبری و کار خالصانه بود، گفت: هنوز هم رمز موفقیت، اطاعت از رهبری و کار خالصانه است.

استاندار کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت، گفت: شهدا مطیع محض ولی‌فقیه بودند و برای رضای خدا کار می‌کردند.

انتهای پیام/511/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 751192