irancotton
30 شهریور 1401 - 18:34

کشف 48 هزار جعبه پودر لباسشویی غیربهداشتی در خمینی‌شهر

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی‌شهر از شناسایی و پلمب کارگاه تولید پودر لباسشویی غیر بهداشتی در عملیات مأموران انتظامی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان غلامرضا براتی فرمانده انتظامی شهرستان خمینی‌شهر اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی با انجام اقدامات هوشمندانه پلیسی از فعالیت غیر مجاز فردی در زمینه تولید و دپوی پودر لباسشویی غیربهداشتی در یکی از مناطق حاشیه‌ای شهرستان مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

پلیس امنیت اقتصادیوی افزود: مأموران پس از شناسایی محل دقیق کارگاه ضمن هماهنگی با مرجع قضایی به محل اعزام و در بازرسی انجام شده از محل تعداد ۴۸ هزار و ۶۹۶ جعبه پودر لباسشویی غیر بهداشتی و ۴ تن مواد اولیه ساخت پودر کشف کردند.

براتی با بیان اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد، خاطرنشان کرد: پلیس همواره با افرادی که برای منافع خود سلامت افراد جامعه را به خطر می‌اندازند برخورد جدی خواهد داشت، از این رو از مردم خواستاریم درصورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز و موارد مشکوک توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

انتهای پیام/۶۳۱۰۱/ج/

منبع: فارس
شناسه خبر: 750766