irancotton
31 شهریور 1401 - 11:49

عملکرد مدیران و کارکنان به‌صورت عملیاتی ارزیابی می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت: عملکرد مدیران و کارکنان استانداری، فرمانداری‌ها و حوزه‌های مرتبط به‌صورت عملیاتی ارزیابی و نتایج آن انعکاس می‌یابد.

کاظم دبیر از ارزیابی عملکرد مدیران و کارکنان استانداری، فرمانداری‌ها و حوزه‌های مرتبط به‌صورت عملیاتی و انعکاس نتایج آن با هدف ایجاد رقابت موثر و افزایش بهره‌وری خبر داد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل در نشست کارگروه مدیریت منابع انسانی استان گفت: عملکرد مدیران و کارکنان استانداری، فرمانداری‌ها و حوزه‌های مرتبط به‌صورت عملیاتی ارزیابی و نتایج آن انعکاس می‌یابد که با انجام این ارزیابی تلاش می‌شود رقابت موثری بین مدیران و کارکنان ایجاد شده و بهره‌وری افزایش یابد.

دبیر ادامه داد: میزان موفقیت و کسب امتیاز مدیران و کارکنان در ارزیابی‌های انجام‌گرفته، ملاک پرداخت اضافه‌کاری شده و مراتب به این کارکنان اطلاع‌رسانی می‌شود.

او می‌گوید: تلاش مدیران و کارکنان برای افزایش بهره‌وری در حوزه‌های کاری مهم بوده و کم‌کاری و بی‌توجهی برخی کارکنان به اجرای وظایف، با برخورد و تذکر جدی همراه خواهد بود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت: لازم است مدیران حوزه‌های ستادی استانداری نیز نسبت به اطلاع‌رسانی اقدامات خود در فضای رسانه‌ای اقدام کرده تا زمینه ایجاد فضای رقابتی برای ارتقای بهره‌وری کاری فراهم شود.

باشگاه خبرنگاران جواناردبیلاردبیل

شناسه خبر: 751593