irancotton
31 شهریور 1401 - 11:29

زنگ شکوفه‌ها در بیش از هزار مدرسه استان بوشهر نواخته شد

با نواخته شدن زنگ شکوفه‌ها در مدارس استان بوشهر، ۲۶ هزار دانش‌آموز کلاس اولی، سال تحصیلی جدید را در یگ‌هزار و ۱۹ مدرسه آغاز کردند.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، همزمان با هفته بزرگداشت دفاع مقدس صبح امروز زنگ کلاس اولی‌ها نیز در مدارس به صدا درآمد و دانش‌‌آموزان استان بوشهر تحصیل علم را آغاز کردند.

خبرگزاری تسنیمبوشهربوشهرشکوفه‌های کلاس اولی در فضایی سرشار از شور و شعف با برگزاری برنامه‌های متنوع و شاد و خواندن سرود ملی پس از 2 سال بیماری کرونا ورود به مدرسه را جشن گرفتند.

در این آیین مدیر کل آموزش و ‌پرورش استان بوشهر اظهار داشت: 250 هزار دانش‌آموز در تمامی مقاطع تحصیلی در کلاس‌های درس از مهرماه امسال حضور می‌یابند.

میزبانی از 1500000 کلاس اولی در روز شکوفه‌ها/ والدین با فرزندان خود مدرسه‌گردی کنند

میزبانی از 1500000 کلاس اولی در روز شکوفه‌ها/ والدین با فرزندان خود مدرسه‌گردی کنندکلاس اولی‌ها امروز به مدرسه رفتند

کلاس اولی‌ها امروز به مدرسه رفتند26 هزار دانش آموز کلاس اولی سال تحصیلی جدید را آغاز کردند

26 هزار دانش آموز کلاس اولی سال تحصیلی جدید را آغاز کردندعلی موحدی با بیان اینکه از این تعداد دانش‌آموز 26 هزار نفر کلاس اولی هستند خاطر نشان کرد دانش‌آموزان کلاس اولی در قالب یک‌هزار و 91 کلاس در یک‌هزار 19 مدرسه ساماندهی شده‌اند.

وی با بیان اینکه زنگ آغاز سال تحصیلی جدید شنبه دوم مهر همزمان با زنگ مقاومت نواخته می‌شود ادامه داد: همچنین در سال تحصیلی جدید 22 هزار نوآموز در این استان در مقطع پیش دبستانی در 765 مهد کودک تحت پوشش آموزش و تعلیم تربیت قرار گرفتند.

انتهای پیام/190/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 751516